DĖL VISKO KALTAS FORTEPIJONAS…

Mūsų pradžių pradžia. Prieš keletą metų įsigyję instrumentą asmeninėms reikmėms, visai netikėtai, tiesiog pakeliui namo, nusprendėme jį vežti į senamiestį, kur tuo metu veikė „Vino Uno” parduotuvė. Pradėjome rengti nedidelius klasikos koncertus klientams, po truputį čia suskambo ir džiazas. Muzikos ir vyno natos ėmė jungtis į gražiausius derinius, į spalvingiausias mozaikas, o jų gerbėjų ratas plėstis vis labiau ir labiau. Matant pas mus besilankančių žmonių šypsenas, užgimė ambicija ir noras daryti kažką daugiau, kažką stipriau, kažką plačiau…

Fortepijonas Teatro klubas
Patalpoms šventėms Teatro klube

Teatro klubas

Vos tik atvykę į šį nuostabų kamerinį teatrą pačioje Vilniaus gatvėje supratome, kad čia ir bus mūsų naujieji namai. Namai su gilia istorija, su ypatinga bioenergetika, kuri juntama nuo pirmųjų žingsnių, palydimų parketo girgždesiu.

Užsibrėžėme didelius tikslus – bursime gero muzikinio skonio bendruomenę ir dalinsimės tuo, kas yra tikra. Būsime alternatyva tiems, kam norisi laiką leisti mieste, bet kuriems baro ar klubo negana. Todėl Teatro klubas šalia įprastų miesto linksmybių atributų siūlo ir koncertus, spektaklius, improvizacijas, daug džiazo ir viską, kas ateityje dar tik bus sukurta.

Kiekvienas renginys – tai daugiasluoksnė patirtis. Ne etiketo egzaminas, o galimybė pasinerti į pojūčių karuselę. Kamerinė aplinka, žvakės, staliukas su gero vyno taure ir puikiu maistu, šypsenos, bičiuliai, pokalbiai ir žinoma – kokybiškas turinys scenoje. Teatro klube mes mylime gyvenimą, o ne jo stabus. Čia mes atsipalaiduojame, būname savimi, pailsime nuo darbų, mokomės ir mėgaujamės kiekviena patirtimi kurią tik gali pasiūlyti ši unikali vieta. Kaip ir pačioje savo pradžioje, taip ir šiandien kiekvieno renginio metu stengiamės apjungti visas įmanomas natas, kad sukurtume nepakartojamą jūsų vakaro istoriją.

Renginiai gatvėje - vieta edukacijai

Žmogus, kuris lankosi džiazo koncerte ar festivalyje, jau žino, kur jis eina. Jis jau myli džiazą. Groti gatvėje – tai galimybė pristatyti šią muziką tiems, kurie kokybiško džiazo dar neprisijaukino, o gal net neturėjo galimybės to padaryti. Gatvėje atliekame ir teatro improvizacijas. Tiesiog stengiamės išnešti visus įmanomus žanrus kuo arčiau žmogaus. Kaip kitaip jis sužinos, kas jį domina, ką jis mėgsta? Tikime, kad taip pritrauksime ne tik klientų sau, bet ir gerbėjų menui apskritai.

Teatro klubo patalpos 4

Teatro rūsys

Tai dar viena Teatro klubo erdvė, skirta mažesniems renginiams. Protmūšiai, stalo žaidimai, o vienas svarbiausių elementų – “Jamm sessions “ po koncerto, kur atlikėjai susitinka, bendrauja ir groja kartu. Tai svarbi edukacija, kadangi pradedantieji groti studentai gali pasisemti įkvėpimo ir svarbių žinių iš aukščiausios klasės Lietuvos ir viso pasaulio muzikos atlikėjų.

Patiko? Pasidalink su draugais!